Par mums

Brīvdienu mājas Jūras Krasti

       Brīvdienu mājas JŪRAS KRASTI atrodas Kurzemes dienvidrietumu daļā 40 km no Lietuvas robežas un ir atvērtas apmeklētājiem visa gada garumā.

       Sākot 2014 gadu dabas mīļiem, aktīvās atpūtas, miera un romantikas tīkotājiem piedāvājam četras brīvdienu mājas tieši jūras krastā.

       Atbilstoši katras mājas raksturīgākajām iezīmēm un aurai – jūras tuvumam , priežu meža ielokam , verandām, balkoniem, terasēm, guļamistabai ar balto vannu pašā guļamistabas centrā, no kuras relaksējoties vannas siltajās putās vai pie kafijas galdiņa vari vērot saulrietu – meklējām tām piemērotus nosaukumus. Tā nu mājas tika pie saviem vārdiem “ IDILLE “, “ BOHĒMIJA “ , “ HARMONIJA “ un “ ROMANTIKA “. Esiet droši – gan miers gan spēks, kuru jūras tuvums sniedz pārpārēm, atpūtas laikā JŪRAS KRASTOS jums tiks nodots un pozitīvas enerģijas lādiņš ir garantēts – gan draugu pulkā esot, gan ar mīļoto cilvēku, vai vienkārši – pavadot laiku kopā ar sevi…

       JŪRAS KRASTI koplietošanas teritorijā vasarā  piedāvājam 5 luksus teltis ar visām nepieciešamajām labierīcībām . Kopīgai lietošanai ir sportisko aktivitāšu laukums , malkas pirts un īpašumam piegulošā pludmale 150 m garumā . Kopējā teritorija 1,4 ha.

Naktsmītnes

         Visas mājas ir nosiltinātas un sagatavotas dzīvošanai visa gada garumā, tām ir elektriskā centrālās apkures sistēma un elektriski apsildāmas grīdas , kuras darbojas automātiski . Ir arī visas citas ērtības ,kuras nepieciešamas gan īstermiņa gan ilgtermiņa atvaļinājumam – virtuve ar cepeškrāsni, ledusskapi, indukcijas plītsvirsmu, trauku mazgājamo mašīnu. IDILLE ,BOHĒMIJA un HARMONIJA ir kondicionieris ar apsildes funkciju. Katrā mājā (BOHEMIJA viena ) ir divas tualetes un duša. ROMANTIKA – PAA akmensmasas vanna AMORE , kurā atlaižoties ir redzama jūra. Visās mājās ir bezmaksas WIFI ( arī teritorijā ), SMART TV.

         Visās mājās ir pa 3 guļamistabām un no otrā stāva guļamistabām guļot gultā var baudīt skatu uz jūru. BOHEMIJA ir kompakta divlīmeņu mazēka ar guļvietām abos līmeņos. No otrā līmeņa gultām tāpat varēsiet baudīt skatu uz jūru.

         IDILLE ērti piemērota  12 cilvēkiem (110 kvm), ROMANTIKA 9 cilvēkiem (130 kvm) , HARMONIJA 8 cilvēkiem ( 90 kvm ) un BOHĒMIJA 6 cilvēkiem ( 20 kvm ). BOHĒMIJĀ ļoti ērti ir divatā, bet guļvietas paredzētas 6 personām. Katrai mājai ir sava privātā teritorija ar grilu, terasi  pie jūras, āra mēbelēm un tiešu atsevišķu izeju uz pludmali. BOHĒMIJAI ir privāta izeja uz jūru ar namiņam piegulošu terasi ar skatu uz jūru.

Pludmale un jūra

         Pati Jūrmalciema pludmale ir ~ 40 – 70 m plata, smilšaina, bez akmeņiem. Rudeņos un pavasaros pa liedagu var doties pārgājienos dzintaru lasīšanā visas dienas garumā. Jūra uz dziļumu pāriet pakāpeniski, peldēt nepratējiem – droša. Virzienā uz ziemeļiem apmēram 3 km garumā ir pilnībā neapdzīvota pludmale, kura tāpat kā JŪRAS KRASTI robežojas ar Bernātu dabas parku. Iepretim īpašumam jūrā iesniedzas vecs mols.

Pirts

         JŪRAS KRASTI teritorijā ir atsevišķi nodalīta zona ar malku kurināmai pirtij , tai piesaistītai āra terasei ar galdiem un WC/dušas māju un āra virtuvīti. Pirts ērti lietojama 4 -6  cilvēku kompānijai. Kad būsiet kārtīgi pirtiņā izkarsējušies, tad pa taciņu skriešus jūrā iekšā!!! Sajūtas ir neatkārtojamas.

         Pirts ar kublu cena ir 110 EUR /3h vai atsevišķi 70 EUR. Ja būsiet piemirsuši ogles grilam – varēsiet iegādāties sausu skaldītu malku – 3 eur (par grozu malkas).

JK Boutique Camping

        Brīvības un romantikas cienītājiem atsevišķi nodalītā teritorijā piedāvājam piecas ( 20 kvm ) teltis ar pilnībā sagatavotām guļvietām . Teltis paredzētas 2 personām , bet iespējamas vel 2 papildus vietas katrā teltī . Teltis ir mēbelētas , ar apgaismojumu un bezmaksas WiFi. Labierīcības pieejamas turpat piegulošajā teritorija – WC, duša ar silto ūdeni , virtuve ( elektriskā plīts , ledusskapis, veļasmašīna, mikroviļņu krāsns ,trauki utt ).

Privāta bezmaksas autostāvvieta . Atvērts vasaras sezonā.

Sportiskās aktivitātes

         Koplietošanas teritorijā atrodas sportisko aktivitāšu laukums (viss florbolam, basketbolam, futbolam, voleibolam, šaušanai ar loku un gaisa šauteni), batuts.Piedāvājam arī velonomu un airu laivu nelieliem izbraucieniem vai zvejai netālu no krasta.

Jūras Krasti apkārtne

JŪRAS KRASTI atrodas no Liepājas 20 km, no Nīcas 10 km, no Palangas 55 km, 10 km no bistro “BizBiz”, kafejnīcas “Paviljons”, restorāna/kafejnīcas “Nīcava” un restorāna/kafejnīcas “Dzintarins”, tuvākais veikals 2 km ir Jūrmalciema centrā. Degvielas uzpildes stacija atrodas Nīcā.

Gar JŪRAS KRASTIEM ved velomaršruts – Lv/Lt, tā kā – vai nu uz vienu vai uz otru pusi… Varat nomāt mūsu piedāvājumā esošos velosipēdus vai izmantot savējos, ieteicams MB tipa.

Tā kā JŪRAS KRASTI no visām pusēm ir bagātīgi  apvīti ar priežu mežiem, tad šis var būt sākums ļoti daudzām skaistām dabas takām, sekojot norādēm  Bernātu  un Papes dabas parkos. Nūjošanas cienītājiem, protams, būs nodrošināti pārgājieni dažu stundu vai arī visas dienas garumā . 500m attālumā no JŪRAS KRASTIEM atrodas Latvijas augstākā kāpa – Pūsēnu kalns. Ja palaimēsies – skaidrā dienā saskatīsiet Lietuvu…

Pavasaris un rudens ir īstais brīdis ķert butes. Silti saģērbušies un bruņojušies ar garajiem jūras kātiem pavadīsiet aktīvus copes mirkļus tieši JŪRAS KRASTU pludmalē. Neaizmirstiet iegādāties copes licenci!

Ja sadomāsiet sagaidīt saullēktu uz jūras mazā zvejnieku kuģīti, tad zvejnieks Kaspars būs īstais vīrs. Kopā iztukšosiet jūras murdus un ēšanai zivis būsiet nopelnījuši.

Biļete vienai personai kuģīti maksā 20 eur . Arī svaigas un kūpinātas zivis sarunāsiet ar Kasparu.

Īpašs gardums daivinga cienītājiem ir pretim Papes dabas parkam esošie divi nogrimušie kuģu vraki.

Visas šīs aktivitātes JŪRAS KRASTOS mēs jums palīdzēsim nobaudīt.

Trešdienās regulāri zvejnieki piedāvā svaigas vai tikko kūpinātas zivis. Sestdienā gan būs jāceļās agrāk, jo Nīcas centrā ir tirdzīņš ar visādiem vietējiem laucinieku ražojumiem un citiem labumiem. Tirdziņš beidzās plkst. 8 (no rīta… ).

Vasara

Karstās vasaras dienās varēsiet izbaudīt Saules peldes un malkot kādu Martini kokteili vai vienkārši aukstu alu laiskojoties uz viļņiem, kuri atrodas kāpas galā uz terasēm.

Rudens

Rudens – tas ir vētru laiks. Mājās silti, labi. Pa logu – bangojošā jūra. Nu, ko – laiks sev, grāmatai, kādai pastaigai…

Ziema

Īsta ziema JŪRAS KRASTOS ir februārī un martā. 200 m no mājām ir 150 m gara trase – ragaviņu kalns (augsta kāpa ar jauku skatu uz jūru). Kāmēr vecāki bauda karstvīnu, bērni – trases priekus. Vienīgi ragaviņas gan jāvelk pašiem… Izturīgākajiem, protams – slēpošana ar distanču slēpēm tieši pa liedagu. Vienmēr gluds un saules iedegumu var gadīties, ka noķerat. Ja gribēsit patrakot – kvadricikls. Tikai uzmanīgi!!!

Pavasaris

Pavasaris JŪRAS KRASTOS ir ziedēšanas laiks – ceriņi, priedes, visa laba Jāņu zāle… Priežu pumpuriem “ sprāgstot“ pavasarī varat ievākt sveķainos un ēteriski aromātiskos priežu pumpuru dzinumus. Pēc tam tos aplejot ar kaut ko stiprāku – dzīvības eliksīrs būs gatavs!

Pavasaris ir īstais laiks lasim, vēja zivij un akmens butēm, jeb ātēm. Tad nu gatavojat spiningus un garos jūras makšķerkātus – un uz jūru!!! Lasis – agrā rītā, vēja zivs – dienas vidū un bute pa nakti, pie ugunskura jūras krastā zvaigznes vērojot…