Glempings Jūras Krasti

Glempings Jūras Krasti (JKK) – nav pieejams.

Cienījamie viesi, sekotāji un jaunie klienti šis ir paziņojums, ka Glamping teltis un to pakalpojums vairs nav pieejams, taču mums ir brīvas vietas diviem kemperiem un, iespējams, divām teltīm (atkarībā no pieejamības).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka virtuves iekārtas, dušas un tualete ir ierobežotas un ir pieejamas tikai noteiktos laikos.

Sazinieties ar mums par rezervācijām un lai uzzinātu vairāk informācijas!

Kemperu un telts vieta atrodas vienā teritorijā ar Brīvdienu Mājām “Jūras Krasti”, nodalītā teritorijā ar kopīgu izeju uz jūru. Ģeogrāfiskais novietojums – Latvijas dienvidu  daļā, Kurzemē, 40 km no Lietuvas robežas un ir atvērts apmeklētājiem no 23 aprīļa līdz – 10 septembrim.

Informācija JK apmeklētājiem

– Atļauts uzturēties tikai JK telšu viesiem ar tiem piederošo transportu
– Atļauts uzturēties viesiem ar savu treileri, mobilo māju
– Atļauts uzturēties ar mājdzīvniekiem
– NB: Nav atļauts uzturēties ar citu transportu  un izvietot savu telti bez komunikācijas ar personālu. 

Reģistratūras darba laiks no plkst. 10:00 līdz 17:00 pa telefonu +37127770509
Viesu reģistrācija no plkst 15:00; izreģistrēšanās līdz plkst 12:00

Cenas treileriem un kemperiem  par diennakti

– vienai personai – 10 eur
– Vienai tehnikas vienībai 5 – eur

Pludmale un jūra

Pati Jūrmalciema pludmale ir ~ 40 – 70 m plata, smilšaina, bez akmeņiem. Rudeņos un pavasaros pa liedagu var doties pārgājienos dzintaru lasīšanā visas dienas garumā. Jūra uz dziļumu pāriet pakāpeniski, peldēt nepratējiem – droša. Virzienā uz ziemeļiem apmēram 3 km garumā ir pilnībā neapdzīvota pludmale, kura tāpat kā JŪRAS KRASTI robežojas ar Bernātu dabas parku. Iepretim īpašumam jūrā iesniedzas vecs mols.

Malka

Grillēšanai piedāvājam sausu, skaldītu malku. Cena par 1 grozu – 3EUR , par 2 groziem – 5EUR. Cenā iekļauts degšķidrums.

Apkārtne

Tā kā JKK no visām pusēm ir bagātīgi  apvīti ar priežu mežiem, tad šis var būt sākums ļoti daudzām skaistām dabas takām, sekojot norādēm  Bernātu  un Papes dabas parkos. Nūjošanas cienītājiem,  būs nodrošināti pārgājieni dažu stundu vai arī visas dienas garumā . 500m attālumā no JKK atrodas Latvijas augstākā kāpa – Pūsēnu kalns  . Ja palaimēsies – skaidrā dienā saskatīsiet Lietuvu…

Ļoti daudz velomaršrutu un velotaku.

Tuvākās pilsētas un pārtika

JKK atrodas no Liepājas 20 km, no Nīcas 10 km, no Palangas 55 km, bistro BizBiz un restorāns/kafejnīca “Dzintariņš” 10 km attālumā, tuvākais veikals 2 km ir Jūrmalciema centrā. Degvielas uzpildes stacija atrodas Nīcā.

JK teritorija, labierīcības

Teritorija ir slēgta un paredzēta tikai JKK apmeklētājiem, kuriem ir rezervācija un viesiem ar privātiem kemperiem. Visā JKK teritorijā – bezmaksas WIFI.

Āra SPA Kompleks

Brīvdienu Mājas JŪRAS KRASTI teritorijā ir atsevišķi nodalīta zona ar malku kurināmai pirtij un apsildāmam āra džakuzi. Tai piesaistīta āra terase ar galdiem, WC/dušas māju un āra virtuvi, zonu grilēšanai. Pirts ērti lietojama 4-6  cilvēku kompānijai, džakuzi 6-8 personām .

Pirts/džakuzi – cena 110 EUR, atsevišķi – 70 EUR par 3h. Apmeklējumā iekļauta arī iepriekš minētā atpūtas zona.

Piezīme – SPA Kompleksa apmeklējuma laiki –  plkst. 13:00 – 16:00, 17:00 – 20:00, 21:00 -24:00.

Aicinam rezervēt vismaz 24h pirms plānotā apmeklējuma un lūdzam ņemt vērā ka nevienmēr varam garantēt kompleksa izmantošanu.

Kā mus atrast?

 1. Navigācijā (Google maps, Waze) norādiet adresi – Jūras Krasti (Jūrmalciems), atrodiet vietu.

2. Piebrauciet 1 m attālumā pie barjeras, kura atrodas uz JKK iebraucamā ceļa pirms teritorijas un tā automātiski pacelsies (24h).

3. Sekojiet ceļa norādei teritorijā – JK

Rezervācija

Foto galerija